V 17. kole zajížděli hráči Loun na horkou půdu do Neratovic-Býškovic.
V první půli se nehrál nějak zajímavý fotbal. Domácí byli sice více u míče, ale brankovou příležitost si vypracovali až ve 35. minutě. Střela domácího hráče směřovala nad branku. Ve 38. minutě kopali domácí přímý volný kop z pravé strany a než míč doletěl do pokutového území, hlavní rozhodčí utkání odpískal pokutový kop. Ten domácí hráč Kokoška proměnil – 1:0.
Druhá půle začala první žlutou kartou pro střídajícího Martina Němce za nesportovní chování a hned za osm minut druhá žlutá za faul po odehrání míče a tím pádem karta červená. Hosté šli do deseti, ale hráče Loun to naopak probudilo. Konečně začali lépe a přesněji kombinovat a přišli i první šance. Martin Bednář ještě svoji střelu mezi tyče nenamířil, ale po rychle rozehraném autovém vhazování, se uvolnil po brankové čáře Michal Macháček, předložil Petrovi Vokurkovi a bylo srovnáno – 1:1. Hned za dvě minuty uvolnil Luboš Koubek přesným pasem Víťu Popelku, ale ten nedokázal míč usměrnit vedle vybíhajícího brankáře domácích. Pak však přišla poslední minuta, nedorozumění obrany Loun a šťastná střela domácího hráče – 2:1. Louny tak přišly podruhé o body v poslední minutě.
Pavel Schettl, trenér
V zápase jsme moc fotbalové krásy neviděli, ale i v deseti jsme měli na výhru.
















